| BubblesWorld a întrebat:

Hello girls..are careva placa de par Remington S 6500? sunteti multumite de ea? si cate zile tine parul drept? as vrea sa mi`o comand zilele astea si am nevoie de niste pareri
http://culorinoi.ro/remington-s-6500.html

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Hei!
O prietena o are, si e multumita de ea (am folosit-o si eu o data).
Nu stiu cat de mult tine..asta depinde de fiecare, de ex pe mine m-a tinut vreo 1 zi, o noapte si mai o jumatate de zi. Depinde foarte foarte mult de tipul de par. Si ce (daca) mai folosesti pentru a fixa.(fixativ, sau spuma, etc.)

| TheArtIsMyDrug a răspuns:

Heii Eu am placa de par Ramington si sunt multumita. Temperatura maxima la placa mea este 230 si cu aceasta imi indrept parul, deoarece am parul foarte cret si aspru. Mie mi-a tinut parul drept si 5 zile.
Daca aceasta este prima ta placa, iti recomand sa iti dai de mai multe ori cu placa pe fiecare suvita, deoarece parul nu se arde, mai ales daca folosesti ceva pentru protectia parului la caldura, asa ca nu iti face griji in legatura cu arderea parului.
Daca ai parul drept, e altceva. Cel mai bine ar fi sa intrebi pe cel care te tunde la cate grade ar trebui sa-ti inrepti parul.
Ti-o recomand cu placere!

| IoanaDia a răspuns:

Am eu si ti-o recomand cu cea mai mare placere.Depinde de parul tau, mie mi-l tine drept cam o saptamana, acum nu spun ca o sa se intample asa la toata lumea.