| Andrellicious a întrebat:

Hello,am nevoie de un sfat. vreau sa-mi cumpar o placa de par...nu am parul des,chiar e rarut, e drept..si de ingrasa foarte repede,nu vreau o placa foarte sofisticata ca oricum nu am par dificil de indreptat, mai ales ca e drept numai ca se mai onduleaza la varfuri si sta ca naiba..deci ma gandeam la un Remington s1005 sau un Remington s2002? cred ca au acelasi pret dar nu stiu care-i mai buna.deci sfaturi, pareri? multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ramai la Remington pentru ca astea sunt cele mai bune, cat despre sugestiile tale, categoric Remington s2002.

2 răspunsuri:
| BreeTPU a răspuns:

Philips sunt foarte bune, si sunt si la reducere unele chiar foarte ok, vezi aici http://www.bree.ro/reduceri.php

| criiele a răspuns:

Eu iti recomand de la Philips cu placa cu teflon sunt cele mai bune