| dark1angel a întrebat:

Va rog frumos cate mai multe pareri despre placa S2002 Remington. Cate zile tine parul drept? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| 23DiaDia a răspuns:

Este exact modelul de placa pe care il am eu. si trebui se recunosc ca e destul de buna. Eu am parul cret si dupa ce ma fac cu placa tine aprox 5 zivle insa in a cincea zi incepe sa se vada onduleurile la varfuri. Dar in comparatie cu alte placi e foarte buna. M a bucur ca te-am putut ajuta. Funda?

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Indiferent de cat de buna/proasta este placa, conteaza numai parul tau. Daca parul tau se coafeaza usor va rezista, daca este moale nu va rezista indreptat prea mult timp.

| Tania8 a răspuns:

Iti dau un pont:pulverizeaza putin fixativ pe par inainte de a-l intinde, tine mai multwinking

| innutza99 a răspuns:

Este foarte buna. tine cam vreo 5 zile doar daca nu faci baie pe cap. acum da-mi funda

| Deea0509 a răspuns:

E destul de buna, mie imi tine 2 zile avand in vedere faptul' ca am parul usor natural.