| aled48 a întrebat:

Hello, ma puteti ajuta si pe mine cu cate o parere?
Un prieten mi-a zis ca si-a luat recent niste espadrile dupa net si ma gandeam sa imi iau si eu niste cizme de vara tot dupa net pentru ca am auzit tot mai multa lume care comanda online tot felul de lucruri.
El si-a luat espadrilele dupa site-ul http://www.deincaltat.ro/ si ma gandeam sa imi iau si eu tot de acolo ca am gasit niste modele super dragute insa nu stiu daca e un site calumea. voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pare un site ok, tu pui comanda si ei trebuie sa iti aduca coletul, daca nu e site serios o sa il aduca dupa 1 luna, iar atunci poti foarte bine sa spui ca nu ai comandat nimic de pe site, nu au cum sa te oblige sa il iei, insa daca esite serios intr-o saptamana maxim ti-l aduce, oricum tu nu ai nimic de pierdut.