| yourprincess a întrebat:

Hello! Mi-am cumparat un set de bijuterii de la Avon si scria ca sunt placate cu argint, insa colierul s-a innegrit.Mai pot face ceva la el?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl faci retur prin persoana care ți l-a dat dacă nu sunt mai mult de 3 luni de la achiziționare, este dreptul tău.
Scrie și pe coperta de la Avon.
Pa, pa.

| callie2 a răspuns:

Incearca sa il speli cu o periuta de dinti si pasta de dinti.

| Oanna96 a răspuns:

Nu cred ca mai de facut ceva.Am lucrat la avon si poti inapoia lucrurile cumparate doar daca sunt inca sigilate/nefolosite.In cazul tau, colierul s-a innegrit deci nu mai poti face un retur.

| Alleeeeeeee a răspuns:

Să îl păstrezi k amintire :]].

| purplepanther a răspuns:

Da te poti duce la un magazin la care se vand bijuterii si ii poti spune sa ti-l inlocuiasca cu unul din argint sau iti poti cumpara altul.