| ThinkAgain a întrebat:

Buna
o colega de-a mea de clasa s`a abonat la Lady`s si am vazut ca bijuteriile de acolo sunt foarte ieftine aproximativ 20 lei o bratara care e placata cu argint
aceste bijuterii chiar sunt placate cu argint?
merita pretul?
funda

Răspuns Câştigător
| DenysaDoll a răspuns:

Matusa mea este la Lady`s si mi-am comandat de mai multe chestii de la ea. Faza cu bratarile si colierele este ca unele sunt placate altele nu.De exemplu o fata de la mine din clasa si-a comandat o bratara acum 2 ani si nici pana acum nu s-a innegrit sau ceva...si a purtat-o mereu.Bratara Anca-cod 6718, dar nu stiu daca mai e si acum in catalog pentru ca nu m-am uitat de mult.Convinge si tu pe cineva sa ia bratara pe care o vrei, si vezi daca iti place.Si te faci si cu o comanda. Sper ca te-am lamurit ca nu chiar toate sunt placate cu argint.