| Kiyy a întrebat:

Hello! :* { Se gaseste si la farmacie crema zineryt? } Daca nu de unde as putea sa o cumpar. : D Thanks! happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, poti gasi aceasta solutie (nu este crema) la orice farmacie si costa intre 30 si 36 RON (in functie de adaosul farmaciei). Dar daca vrei, ai putea sa ti-l comanzi si de pe internet. Zineryt-ul este foarte bun, o sa-ti placa rezultatul, ai sa vezi. Succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Miles15, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| eueu1212 a răspuns:

Buna! Se gaseste numai in farmacii dar se ia numai la recomandarea medicului! Costa in jur de 30 lei. Bafta! funda?batting eyelashes bye

| Kiyy explică:

Multumesc
chiar nu ai pentru cewinking
m'ai ajutat... si ai dat raspunsul cel mai lung : D

| Dariana a răspuns:

Da se gaseste la orice farmacie si costa intre 30-40 RON. O seara placuta!happy