| 123456789eooo a întrebat:

Hello! ati folosit vreodata zineryt pentru cosuri? cum se foloseste? se da pe toata fata sau doar pe cosuri.ce consistenta are este solutie cutanata sau crema? as vrea sa il cumpar si eu.nu am probleme exagerate cu tenul dar in ultima perioada mi.au iesit destul de multe, mai multe decat de obicei si as vrea sa il incerc si eu ce pret are? se da cu reteta?
multumesc:*

4 răspunsuri:
| Changes a răspuns:

Dacă nu ai probleme mari cu(,) coşurile nu îţi recomand Zineryt, e destul de puternic.Mai bine a-i încerca să-ţi faci o mască cu argilă (am auzit că îi destul de bună).

| ovi93 a răspuns:

Heyy buna. Da eu am folosit vara trecut si da niste rezultate exceptionale. Pai o sa ai un tup cu un lichis si unu cu un praf. Amesteci lichidul cu praful apoi aplici zilnic pe cosuri. O sa ai o senzatie usoara de usturime. Dar crede-ma rezultatele sunt exceptionale. O sa vezi de la prima aplicare cum simti ca e uscat cosu. Ca sa intelegi mai bine Zineryt nu face sa iti "Traga cosu inapoi". Ti-l usuca si se face asa ca o cojita. Deci foloseste cu incredere.

| Geoobff a răspuns:

Buna. Eu folosesc si in prezent si este foarte bun.Se da pe toata suprafat pe unde ai cosuri.Este un lichid.Mama mea este farmacista si l-a luat cu 30, 5 de lei.Si da, se da cu reteta. Daca iti vei lua, citeste intai prospectul si vezi acolo cum se prepara. happy

| Criss2222 a răspuns:

Nu stiu fix cum este dar are o prietena si am vazut cum il foloseste : se umezeste fata se pune solutia pe main si dupa se intinde pe fata .P.Sastept funda pentru efortul de imi aminti asta