| NYCity a întrebat:

Hello, tocmai mi-am cumparat o perie rotunda mare pentru bucle si nu prea stiu cum sa le fac. Daca stiti site uri sau poze gen "cum sa faci..."... Dau funda :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Mersi pentru apreciere!

| KubetiiOO a răspuns:

Doamnee maa.De ce ti l-ai mai cumparat daca nu stii cum se foloseste rolling eyes ciudati mai sunteti

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Peria aia e cam inutilă, dar poţi să încerci totuşi.
Spală-te pe cap şi răsuceşte-ţi şuviţe din păr pe perie, cu feonul apropiat (ca la coafor) de perie. Apoi dacă ţi-a ieşit ceva, dă-te cu spumă sau fixativ să se menţină.

| 21ndstillachild a răspuns:

Ce dinte urat