| Honamy a întrebat:

Buna am o intrebare speciala pentru fete. De curand mi-am luat un ondulator cu perie are o perie rotunda una semirotunda si un anume 'difuzor' dar nu stiu ce fel se foloseste. Deci nu este la fel ca difuzorul de la pheon este diferit. Deci daca stiti ...va rog sa ma ajutati. Multumesc :* :* happy.

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Difuzorul ala e pentru par cret, dupa ce te speli sa te usuci cu ala ca sa ai buclele mai frumoase.

| Lavu a răspuns:

Il pui in par apoi oonvarti intr'un fel peria aia...il oduleaza intr'un mod mai ciudat...cret!

| Honamy explică:

Chestia este ca nu e perie...