| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Am un majorat pentru care trebuie sa ma pregatesc iar pentru ca nu sunt tipul de baiat care se imbraca nici macar aproape de formal m-am gandit ca ar fi o idee buna sa imi aleg hainele din timp si sa cer putin ajutor adolescentilor de pe TPU.

Inainte sa va scriu la ce m-am gandit ar fi bine sa va spun de acum ca stilul meu de imbracaminte e cat se poate de streetwear iar majoritatea hainelor din dulap sunt de tip oversize, deci s-ar putea ca ideea mea de un outfit pentru majorat sa fie complet diferita fata de a voastra.

M-am gandit la un outfit mai chill, dar nu foarte exagerat:

In picioare niste sneakers albi ( Air Force 1 ) sau negrii ( Jordan retro 5), asta e culoarea pe care ii am ( https://stockx.imgix.net/......ple-GS.png )

Pe picioare m-am gandit la niste blugi negri, cat se poate de dark.

Pe corp, un tricou negru, de preferabil clean, fara logo si un hoodie negru.

Detalii:
Este majoratul unei fete, mai precis a unei verisoare
Varsta mea - 17

Astept orice tip de sfat si idei in comentarii si multumesc in avans happy

3 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Salut. Eu de obicei prefer să mă îmbrac casual sau smart casual. Este bine să fi cât de cât elegant.

| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Mi se pare prea anonima tinuta ta, dar asta e in regula daca nu vrei sa te remarci.
Recomandarea mea va fi sa iti cumperi o camasa cu 40 de lei de prin mall de culoare mai deschisa (merge si albastru închis/visiniu), sau un tricou/bluza alba si optional un ceas la mana. Bafta? ️? ️