| BogdanRoxanaDove a întrebat:

Hello TPU,

Aveti idee cat costa un epilat antebrate si brate? As vrea un pret cat mai précis, nu m-am épilat pe brate pana acum si nu am un buget mic, insa vine vara si ma enerveaza cum se vede parul pe brate.

Multumesc!

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pretul nu il stiu ca nu am apelat la acest tip de servicii, dar vezi ca doare laughing

| Catrice a răspuns:

Mult, puțin, depinde de unde ești, unde mergi...

| andiceasu95 a răspuns:

Eu din cate stiu nu se epileaza pe brate si antebrate ca la batranete o sa ai par ca la barbati pe maini laughing

| bbnnmm a răspuns:

Depinde de salon, prețurile diferă de la salon la salon, nu sunt aceleași la fiecare. Oricum mai mult de 30-35 de lei nu costă un epilat lung pe brațe. La salonul la care merg eu costă 20 de lei.

| aXy99 a răspuns (pentru andiceasu95):

Stii prost.

| aXy99 a răspuns:

Esti fata sau baiat? Daca esti baiat, ia-ti un aparat de ras, e mult mai ieftin si mai comod decat sa te epilezi cu ceara la salon.

| andiceasu95 a răspuns (pentru aXy99):

De ce ca i-am spus un bine? laughing

| aXy99 a răspuns (pentru andiceasu95):

I-ai spus o informatie eronata. Nu iti creste nici mai mare, nici mai gros parul. Mie mi se pare ca este identic, ba chiar putin mai scurt.

| andiceasu95 a răspuns (pentru aXy99):

Nu am vazut femei epilate sau barbati pe maini sau antebrate laughing
Si de ce sa faci epilare mi se pare ceva prostesc in plus ce iti face acel par de pe maini dar mna laughing Zi faina sa ai

| aXy99 a răspuns (pentru andiceasu95):

"Nu am vazut femei epilate"
Traiesti in jungla? laughing
Ce face acel par? Strica aspectul, acopera venele si striatiile muschilor, e inestetic, transpiri mai mult si e deranjant sa transpiri cand ai par.

| Bogdn10 a răspuns:

Hey,

Pai, din cate stiu eu, conteaza daca mergi la un salon de cartier vs la un salon intr-un mall sau la un medic celebru...

In fine, la salonul unde merg eu preturile sunt f bune.

epilat brate femei. 20 RON
epilat brate barbati 25 RON
https://illieens.ro/salon-popesti/

Sper sa iti placa.