| FashionQueen a întrebat:

Hello TPU, stie cineva vreo cale sa imi deschid parul? Nu foarte mult, sunt vopsita blond inchis si as vrea putin mai deschis. Nu.mi recomandati decolorant etc pentru ca mi.am propus ca pana in vara sa nu.l mai vopsesc. :d, deci ceva natural daca aveti vreo idee.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Singura solutie e sa te vopsesti

| Bondarel99 a răspuns:

Parul natural se mai poate deschide, dar cel vopsit nu...doar cu vopsea.

| denisa123456 a răspuns:

Buna stiu ca este o vopsea de la palette care contine foarte putin decolorant si cred ca aia ti-l poate deschide, nu sunt sigura daca e de la palette ca numai sunt de mult in tara si am uitat din ce gama era.

| OanaZuza a răspuns:

Incearca ceaiul de musetel sau apa oxigenata pe parul proaspat spalat (ud) happy Eu asa mi-l decolorez de ceva vreme. Doar ca la apa oxigenata ai grija sa nu iti arzi parul, de exemplu o folosesti dupa o spalare si la a doua spalare aplici o masca de par sau un balsam bun happy
Bafta!