| misswinchester a întrebat:

Hello,TPU! Vreau si eu o parere despre site-ul PPT (preturi pentru tine). Cat costa transportul si daca ati fost multumiti de ce ati primit. Vreau sa imi comand cateva lucruri si vreau sa stiu daca pot avea incredere.

Răspuns Câştigător
| Zdog a răspuns:

Am comandat de cateva ori de pe acel site...calitatea produselor este okay. Legat de transport costa 15 lei ( parca ) si la comenzi mai mari de 90 de lei este gratis.Sunt de incredere, am comandat o pereche de pantofi de la ei care imi erau mari.i-am returnat fara probleme si mi-au virat banii in cont in 2-3 zile :)
https://www.ppt.ro/livrare mai mult informatii poti gasi la ei pe site. Toate cele bune :)

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Calitate foarte proasta la majoritatea produselor. Oricum au sediu aproape peste tot, deci e posibil sa ai in oras la tine sau in apropiere. Produsele sunt fake-uri cum s-ar spune, au calitate slaba si merita mult mai putin decat vor ei pe ele.

| gabicoo a răspuns:

Daca e vorba de cei care au magazine în Suceava și în alte judete din Moldova, mai bine nu cumpara că te alegi cu o mare țeapă.

| 1Marinn1111 a răspuns:

Sunt de încredere, transportul e intre 15 20 de lei, dar produsele stim cu toți ca nu sunt de calitate. Poti intra pe site si vei vedea cât este transportul acolo.