| roxanaroxyrox a întrebat:

Helooo!

Ce bluza sa imbrac la o pereche de pantaloni rosii?

Multumesc!

Dau funda la cel mai rapid raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

Alba
Gri
Albastra
Culorile astea merg cel mai bine la pantaloni rosii. Alegerea iti apartine tongue

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Depinde daca sunt eleganti sau sport. poti lua un tricou alb sau negru, o bluza bleumarin, o camasa din denim, chiar o bluza roz daca esti curajoasa.

| Bubutita a răspuns:

Ar merge o bluzita neagra finuta si cu niste tenesi, ca sa fie sport.
Mai elegant ar merge si o camasuta, gri sau alb sau chiar si alte culori cu niste balerini sau botine si gata.:*
Mai accesorizezi tu putin, uite cateva linkuri
http://www.google.ro/......tp?/imgres asa ti-l poti face tu, ti-l poti creea dar se gasesc si la magazin de cumparat.
Cu tenesi asa
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Sheili a răspuns:

Cu o bluza alba si desupra o jacheta neagra.

| MetalHead04 a răspuns:

Neagra.

| xXsecretXx a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa porti o bluza verde, culorile astea sunt opuse si au un contrast genial, dar poti sa te imbraci cu alb, negru sau gri, parerea mea :X:X:X

| takamura a răspuns:

Eu optez intotdeauna pe negru in combinatia cu rosu. este o combinatie care inspira putere si curaj.

| Iuliii28 a răspuns:

Eu cred că ar trebui să porți o bluză albă, sau una neagra cu putin alb. Fundăăă? :* :*