| roxanaroxyrox a întrebat:

Helooo!
Vreau sa imi spuneti daca ati citit cartea "CUBUL V"... daca da cum vi s-a parut?
La ce varsta a-ti citit-o? Eu am 14...
Va multumesc! :*
Dau funda la cele mai complete raspunsuri!
P.S.

Răspuns Câştigător
| maychanges a răspuns:

Am citit-o si e draguta.Despre niste fete care concureaza pentru o bursa.Dar conditia e ca ele sa fie virgine asa ca ele formeaza clubul virginitatii dar toate au secretele lor.Una nu-i virgina, alta vrea sa faca.....Citesteo.Eu am 13

1 răspuns:
| aandraa000 a răspuns:

Nu am citit cartea dar in schimb iti recomand seria"Eve" de Anna Carey.sunt 3 volume insa in Romania nu este aparut inca cel de a; 3-lea. Funda>?