Întrebare recomandată | Cx_Deea_1996 a întrebat:

Helow!^^ vreau sa pun unghii cu acryl si nu gasesc tot ce imi trebuie... imi puteti spune TOT ce imi trebuie pentru o manichiură completă?

1 răspuns:
| AlessandraMiha a răspuns:

Bunahappy
Pai iti recomand mai bine sa te duci la o maechiurista care se pricepe,in caz ca te-a rugat sa iti iei singura materialele, iti va spune tot ea ceea ce iti trebuie, si in caz ca nu, te va face ea.
E greu de spus ce iti trebuie, sunt anumite denumiri...Si sunt destul de scumpe, plus ca trebuie sa iei niste chestii potrivite unghiei...
Cel mai bine apelezi la un profesionist, parerea mea.
Mult succeshappy