| anonim_4396 a întrebat:

Help! am cearcane lungi si arata naspa crying( cum as putea scapa de ele? dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Baga la frigider doua linguri peste noapte. Dimineata pune-le pe ochi si mentine-le acolo pana se incalzesc. Acest efort va avea efecte vizibile dupa doua saptamani.
Te pup!

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cu odihna multa si deocamdata cu fond de ten.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comprese cu gheata aplicate pe cearcane.
Si dormi cel putin 8 ore.happy

| Zoey112 a răspuns:

Cel mai bun lucru pe care poti sa il faci este sa dormi happy

| marktheshark a răspuns:

Odihnestete mai mult, in timp nu vor mai fi asa mari.

| MissPinkPurple a răspuns:

Odihnestete mai mult si daca vrei sa nu se vada date cu anticearcane

| MargretWeis a răspuns:

Prepari o solutie speciala: Lut, scuipat de baba, limba de broasca. It will work, trust me.