| Bianca_papusha a întrebat:

HELP! Astazi a cazut usa de la gradina mea pe mana mea(cum am reusit sa iasa din ce era ea prinsa nu stiu)si am o gramada de vanataicrying Iar sambata trebuie sa merg la nunta.
Ce sa fac? Sa ma scap de ele.Multumesc anticipat1

Răspuns Câştigător
| pisiii a răspuns:

Pune niste gheata sau crema de galbenele iti vor trece garantez daca nu intra pe id meu nednik80 pentru ca o sa te ajut foarte mult ca sunt asistenta medicala

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Ia usa respectiva si fa-o sa cada si pe cealalta mana ca sa ai vanatai simetrice.

| LittleandLiars a răspuns:

@pisiii are dreptate ar trebui sa iti pui niste gheata s sa te dai cu crema de galbenele app. si eu merg la o nunta sambata si abia astept :X

regis
| regis a răspuns:

Pisiii e foarte precoce, la 11 ani si ceva este asistenta medicala big grin.

| andre2726 a răspuns:

Fond de ten?