| adrianpopovici99 a întrebat:

Salut profu de biologie m-a obliga sa merg la olimpiada de bio si trebuie ca sambata si duminica sa merg la pregatire si nu stiu ce motiva sa zic ca sa scap, i-am zis ca nu vreau sa merg la olimpiada da el nahh... funda

Răspuns Câştigător
| Nick2012 a răspuns:

Spune-i profului că te-ai răcit si nu poti merge la olimpiadă
ps: eu am încercat asta odată big grin
Baftă! big grin
Fundă plsssss puppy dog eyes

| adrianpopovici99 explică (pentru Nick2012):

Totusi ii zic ca sambata nu mi-a sunat si nu m-am trezit si duminica ca am fost la biserica!

| Nick2012 a răspuns (pentru adrianpopovici99):

Spune-i, poate o să meargă tongue
Baftă big grin star star star!

| Nick2012 a răspuns (pentru adrianpopovici99):

Mersi pentru fundă big grin mă duc să sărbătoresc cu o bere şi un vin laughing happy big grin

| adrianpopovici99 explică (pentru Nick2012):

Mda cai oleaca cam tanc si sarit

8 răspunsuri:
| andreiuuutza a răspuns:

E frumoasa olimpiada,am fost tot liceul la bio,te-as sfatui sa mergi,dar daca tie nu iti place,nu te atrage, singurul lucru pe care il poti face daca profu "te obliga" este sa mergi la pregatire-nu o sa mori-apoi pentru olimpiada nu inveti, oricum, nu mai sunt cine stie ce sanse de reusita, e sfarsitul lunii ianuarie iar in 3 martie e judeteana dupa cate stiu.

| PeriYT a răspuns:

Spune-i ca nu esti obligat sa te duci! Te duci daca vrei sau nu! Spune-i directorului ca profesorul abuzeaza! Bft! Funda?!

| andreiuuutza a răspuns (pentru PeriYT):

Dumnezeule,cum sa faca asta, in mod garantat va fi corigent la biologie pentru totdeaunalaughing

| PeriYT a răspuns:

Profesorul nu obliga elevul sa se duca sau nu! Nu conteaza ca este destept sau nu! De ramas corigent pentru ca nu se duce la olimpiada?! Mai lasa-ma! In viata mea nu m-am dus la olimpiade si totusi trec clasele fara probleme si sunt despetept!