| CristinaLorena a întrebat:

HELP ME! Cu ce pot curata o gentuta gri deschis de piele (imitatie) de urmele de la blugii albastri? Am incercat cu crema de galbenele, spirt, acetona, spuma de par, fixativ si nu a functionat. Ce propuneti? Funda celuia ce propune ceva care functioneaza!

3 răspunsuri:
| ericka9 a răspuns:

Ai putea sa te duci la o curatatorie de haine si sa intrebi daca nu au de vanzare o solutie pentru pete. Si le explici problema. Poate te vor putea ajuta.
Eu zic sa nu mai incerci diverse lucruri(spirt, acetona, etc) pentru ca mai rau vei face.
Bafta, sper sa reusesti!:*