| alynandrey a întrebat:

Stie cineva cu ce pot curata o husa din piele alba pentru telefon? S-a murdarit din cauza pantalonilor si nu mai iese cu nimic. Am incercat si acetona si spirt. Stie cineva alta solutie?

2 răspunsuri:
| paco28 a răspuns:

Salut, vezi ca exista o solutie speciala care se foloseste si la masini se numeste SONAX o gasesti la un magazin auto e 25 lei... dar decat sa mai dai banii pe solutie mai bine iti iei o alta husa o gasesti la 35 de lei... Bafta!

| funditzaaa a răspuns:

Incearca cu alcool izopropilic