| Xixi a întrebat:

Help me. deci eu sunt prietena lui xixi... am nevoie de un eseu sau macar ceva idei. un inceput bun. pentru un eseu pe tema : un adevarat om de cultura isi reprezinta neamul ps: nu de pe google... funda desigur

1 răspuns:
| IoNuTTz a răspuns:

Nu stiu. poti incepe in a prezenta un pic lumea din jur... ajungand sa enumeri si sa explici ca sunt mai multe tipuri de oameni, diferte caractere, mentalitati si apoi, iti vin ideile (parerea mea. sper sa-ti fi fost de folos.)