| MGirl a întrebat:

Help! Peste 1 saptamana am banchetul si m-am ingrasat cam mult. Cum as putea slabi? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| cezarikamiss a răspuns:

Tias propune sa tii o dieta. Eu am tinut aceaata dieta si intr-o saptamana am slabit cu 6 kg! http://www.culinar.ro/......saptamana/

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Porcul nu se ingrasa Ajunlaughing
Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun, adica nu ai ce face intr-un timp asa de scurt, prea tarziu.

| ombladon a răspuns:

"Ingrasi porcul inainte de craciun"(scuze de aluzielaughing) adica intr-o saptamana nu poti slabi prea mult...

| Laura_1587 a răspuns:

Alearga, mainanca salate si din momentul asta spune STOP DULCIURILR!

| măŤэ a răspuns:

Buna si mie mi- s-a intamplat la fel ma rog dar ma ingrasasem foarte mult intr-un tp scurt dar eu am slabit imediat deeoarece am baut pe zi 2 ceaiuri de slabit timp de 3 saptamani si rezultatul a fost bun am slabit 3-4 km dar am intelesc ca ai banchetul peste o saptamana daca vrei sa slabesti mai mukt tias recomanda acel aparat care il arata si le televizor sau daca nu ai pozsibilitate iti poti lua se gaseste in toate magazinele e stil delfin si iti poti face masaji cu el si vei avea rezultate benefice deoarece stiu ca cineva din familia mea si-a luat
sper ca ti-am fost de folos
fundita:Xwinking

| maduumaduu a răspuns:

Pai fa abdomene, aleraga foarte mult, dupa la o sala de fitness, si incearca sa te abtii la mancaruri care te ingrasa

| Danny_9473 a răspuns:

Alearga cel putin 30 min manaca sanatos bafta