| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey a comandat careva de pe site-ul LADY`S produse cosmetice si daca da cum sunt ma refer la calitate pentru ca au un pret mic unele dintre ele?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Am avut o colegă care era reprezentant Lady's şi când au venit produsele, m-am uitat şi eu la ele (eu nu am cumpărat decât un biet balsam de buze, şi chiar şi de ăla am fost dezamăgită), şi în ciuda preţurilor, ce-am văzut a fost destul de prost, din punct de vedere calitativ. În cazul produselor de la Lady's, eu te sfătuiesc să dai puţin mai mulţi bani şi să cumperi de la altă firmă happy Dar asta e doar părerea mea.

| Uza a răspuns:

Nu te mai uita la pret, ca nu pretul face diferenta intre calitate ( mai sunt si unele exceptii) am folosit creme de nu stiu cate sute de mii si nu au fost bune de nimic, nu mi-au placut si creme care costau pana in 10 lei si mi-au placut.
Cred ca sunt produse bune, incearca!

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

Colega mea este reprezentanta Lady's si eu folosesc o pudra de la ei..Sunt multumita de ea, este de aceeasi calitate ca si pudra de la Avon (tin sa mentionez ca inainte de pudra Lady's am avut pudra Avon deci le pot compara). Calitate buna la preturi mici dar daca iti permiti sa comanzi produse mai scumpe nu ai ce cauta pe site-ul Lady's happy

| RoseOfTheFire explică (pentru Ilovekendallandkylie):

Eu de obicei comand de la Ives Rocher de curand am vazut un tutorial pe youtube cu o tipa care isi comanda de la Ladi's si zicea ca e foarte multumita de produse.