| andreutsza98_1500 a întrebat:

Hey all! stie careva daca in kiabi au cizme din acelea crosetate? chiar imi plac mult si nu stiu in ce magazine ausadsaddaca nu au in kiabi imi puteti spune in ce alte magazine?(zara, stradivarius, deichman, bershka, etc.)funda+vot pentru cel mai bun rasp.:*:*:*pup all

1 răspuns:
| Luy a răspuns:

Eu vazusem pe la Sf Gheorghe acum un an la magazinul ala de pe colt, nu stiu cum se numeste.Chiar asa mult iti plac?sad Azi am fost in parc si am vazut cel putin 20 de fete incaltate cu acele cizmulite naspa(dupa parerea mea). Gusturile nu se discuta. Poti sa incerci unde ti-am spus.