| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de preturi sunt prin Bershka, Stradivarius, Zara?

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Zara are cele mai mari preturi in comparatie cu celelalte magazine specificate de tine. eu cred ca au preturi "normale" dar nu stiu ce putere de cumparare ai tu. iti pot zice ca stradivarus are niste materiale oribile, bluzele se rup imdeiat, se duce culoarea se largesc etc dupa cateva spalari.
iti dau un link de la stradivarius unde poti vedea preturile si poti proba cateva haine.http://www.stradivas.com/fitting/probadors.html

| Anda_5509 a răspuns:

Zara are preturile destul de mari... daca te duci si prinzi perioada aia cu reduceri, e ff oke, blugii ajung la 6o lei.Am fost cu 2 saptamana inainte de reduceri si mi am luat blugi, am dat peste 1 mil pe ei, dupa 2 saptamana, aceeasi blugi 50 lei.Sa mor nu alta.

La bershka sunt preturile sunt oke, acceptabile, materialele sunt bune.

Stradivarius-unele lucruri ff naspa si ff scumpe, in rest au si lucruri dragute cu preturi bunicele.

| rebb a răspuns:

Bershka si stradivarius normale dar zara mai mari

| Seline a răspuns:

Zara: cel mai mic pret e 50 lei, un tricou care nu are nimic deosebit, daca vrei ceva frumos pretul creste pana la 2 milioane happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mari, peste puterea de cumparare a unei persoane de clasa mijlocie. Crede-ma, am participat la deschiderea lor... Dar, daca "te tine"... baga-te la shopping!

| →s ♥ ą← a răspuns:

Destul de mari :d