| iris237 a întrebat:

Hey. Am 12 ani si am purtat sutien pentru ca toate fetele din clasa mea poarta.Deci acum am sanii mici si urati si mie foarte frica sa nu ramana asa. Stiu ca am gresit prin a purta sutien, dar toata lumea purta si m-am simtit jenata sa nu port. Credeti ca o sa-mi mai creasca sanii? Va rog mult sa-mi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| Smerix a răspuns:

Da,normal ca o sa-ti mai creasca, sunt in crestere.Ca sfat pe viitor, nu mai purta sutien(o sa ai sanii lasati daca porti de la 12 ani) si inlocuiestel cu o bustiera sau cu una din aceea care are burete(pare a fi sutien, dar nu e). Funda!puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Am si eu o problema app de astalaughing) am 18 ani aproape si sanii nu mi-au crescut delocsad adica am.dar is foarte mici

| missoriginal a răspuns:

Vesnica problema...
Ai 12 anisori deci nu te astepra la prea multe.Iti vor creste in timp...
Mai bine mai mici decat ca mine.

| SVD a răspuns:

Ai 12 ani, esti in crestere, normal ca o sa-ti creasca.Si sutienul nu iti face sanii sa creasca mai mari sau sa ramana mici..asa ca ai rabdare si fii fara grija happy