| Luna700 a întrebat:

Eu am 14 ani si am sanii foarte mici pt varsta mea... Iar aproape toate fetele din clasa ii au mult mai mari si poarta sutien inclusiv cele mai bune prietene, si ele rad de mine ca am sanii prea mici... Eu mi-am luat un sutien care imi e bun si nu se vede prin bluza. Dar nu stiu... Sa ii port?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă te-a afectat atât de mult vorbele lor, atunci ia-ți un sutien cu push-up, care dă impresia unor sâni mai mari.

| Radu284 a răspuns:

Daca rad din cauza asta, sunt proaste. Mai ales daca sunt 'bune prietene'.

| KittyKernel a răspuns:

Ehe,ce situatie! Daca rad de tine asta nu inseamna ca trebuie sa le bagi in seama! Daca as fi fost in locul tau nic nu le-as fi auzit, adica ele sunt proaste.Nu au ce sa discute.