| Theooo_4219 a întrebat:

Hey am 12 ani su sunt din bv. Vreau sa-mi fac un pierce in ureche mai sus pe cartilaj dar doresc sa mi-l fac la un salon in bv unde poate face cu anestezie... Daca stie cineva vreun salon unde iti poate face cu anestezie va rog raspundeti-mi!

2 răspunsuri:
| Picsxie a răspuns:

De ce vrei sa faci cu anestezie ca nu doare chiar asa sa nu poti suport.am si eu facut la bijuterie si a fost ok

| CandyStress a răspuns:

Eu am ambele urechi pline de cercei pana sus.si toate mi le'am facut eu cu o prietena,in fata blocului si nu doare deloc.e ca si cum ti'ai da gaura in ureche, jos, doar ca in cartilaj se vindeca putin mai greu.nu ai nevoie de anestezie, pentru ca nu doare rau.nu pot sa spun ca nu doare deloc, dar e suportabil, foarte usor.