| Lysm a întrebat:

vreau sa imi fac pierce in buric astazi si nu il fac la niciun salon si poate stie cineva mai multe despre metode de "anestezie" cum sau cu ce sa amortesc loculbig grinthx

Răspuns Câştigător
| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Din cate stiu eu poti amortii locul cu gheata...asa a facut o prietenabig grin

6 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Fa-l la salon ca cine stie cu ce infectie te mai molipsesti!

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Ma bucur!:X si mersi pentru fundha!kiss happy

| Tomy_3330 a răspuns:

Mai bine ti l-ai face la salon. Daca ti-l faci acasa ti se poate infecta

| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

Te rog, fa-l la un salon specializat! E foarte riscant de una singura! A o prietena care si-a pus singura pierce in limba si a folosit spirt, dar tot s-a ales cu o infectie de tota frumusetea! Daca o faci, este pe riscul tau... eu doar iti spun.

| Lysm explică:

L'am facut aziblushing mi l-a facut o prietenalove struck doar ca ma doare putin dar e f bine.deocamdata nicio complicatielove struck.ms de raspunsuribig grin

| ade00 a răspuns:

Nu ai cu ce sa anesteziezi, bagi direct.