| anonim_4396 a întrebat:

Hey am mai intrebat o data de un gel exfoliant dar de la ce varsta se poate folosi eu am 11ani si mi-am luat unul pot sa il folosesc?! FUBDITA!

1 răspuns:
| deutSa a răspuns:

Gel exfoliant pentru fata, pentru corp sau pentru ce?

La varsta ta nu are trebui sa folosesti nimic din gama : exfoliante, machiaje, etc. Pentru ca ai pielea inca "frageda" sa spun asa, esti mult prea tanara sa te dai cu toate cremele, gelurile doar pentru ca ai auzit ca este bun. este bun dar de la 17 ani in sus