| 0 a întrebat:

maine este ziua unei prietene de-a mea si nu stiu ce sa-i cumpar implineste 15 ani. si am intrebat-o ce vrea si nu mi-a spus multumesc dau fubdita

2 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Un tricou cu un mesaj amuzant sau care bate un apropo.Sunt baiat dar stiu ca se poarta.Sau poate un accesoriu dragut sau un accesoriu pentru camera. Sper ca te-am ajutat.

| fetitzamorenoo a răspuns:

Buna! Cred ca ar trebui sa-i cumperi un tricou, un accesoriu ceva s-au cred ca ar trebui sai faci ceva manual, ar fi grozav pentru ca ar vi fost facut de mana ta.....si cred ca i-ar placea mult... daca nu un ursulet cu mesaju "te iubesc" oricum gandeste-te ce i-ar placea ei, daca ai petrecut timpul cu ea ar trebui sa te gandesti ce i-ar placea SUCCES! sper ca te-am ajutat.