| cosmina02 a întrebat:

Hey! Am o problema am 13 ani si sunt foarte zlaba as vrea sa ma ingras foarte repede gen o saptamana si vreau sa ma ingras de la talie in jos dar nu cu alimente de la fast food

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Esti in crestere, vei avea perioade cand vei fi slaba si perioade cand te vei mai ingrasa. De preferat ar fi sa faci sport pentru a pune musculatura pe tine si atunci o sa dea impresia ca esti mai plinuta dar intr-un mod frumos si sanatos.