| Mary0905 a întrebat:

Sunt foarte slaba și as vrea sa ma îngraș;(.

Știu, majoritatea fetelor vor sa slăbească dar sunt și persoane care sunt chiar prea slabe sad gen eu

Vrea ca intr-o săptămâna sa ma îngraș 2-4 kg (știu ca e destul de mult dar încă sper)

Nu vreau sa aud : Mănâncă de la fast-food ca așa sigur o sa te îngraș! Vreau o dieta Pt îngrășare care sa funcționeze!

DAU FUNDITAA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DinuAurel a răspuns:

Uite ce trebuie sa mananci ca sa fii sanatoasa si sa pui si ceva pe tine, eventual masa musculara daca e nevoie:
http://aktualnews.ro/......e-mananci/

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!

Dietă pentru îngrășare care să funcționeze? Nimeni de aici nu poate ști dacă o dietă funcționează în cazul tău. Organismele noastre diferă. Cel mai bine este să consulți un nutriționist. Acesta se ocupă atât cu cei dornici de a slăbi, cât și cu cei dornici de a se îngrășa. Îngrășatul nu constă doar în mâncare, cât și dezvoltarea mesei musculare. Printr-un search pe Google poți afla chiar spusele nutriționiștilor. Multă baftă!

Răspuns utilizator avertizat