| ηυмα єυ ¢υ єℓℓℓ вαι :x a întrebat:

Heybatting eyelashes

Am o problema :-s...

Habar nu am in ce sa ma imbrac in prima zi de scoala...sad

Am 12 ani...

Vreau niste poze >:

Cele mai faine haine au fundita >:

PLZZ HELP!love struck

Răspuns Câştigător
| Asdfasdefta a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iei niste blugi nergi sau albastrii.(care iti vin mai bine) si o camasa sau un tricou cu o poza amuzanta.In picioare balerini si si daca ziua o sa fie mohorata ar merge bine o geaca de toamna sau un palton subtire.
Cat despre coafura... ceva simplu. Indreaptati-l cu placa si puneti un accesoriu dragut sau daca ai breton strangetil cu o clama draguta colorata. Poti incerca ceva simplu cum ar fi asta:

http://i993.photobucket.com/albums/af56/elegantza3/coafuriscoala5.jpg

Iti mai dau niste idei despre garderoba:
http://img.envy.ro/myset/img/s/13915/640.jpg
http://img.envy.ro/myset/img/s/14577/640.jpg
http://i25.tinypic.com/25rgww5.jpg

Sper sa iti placa!
Nu uita de funda!

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

In costum de baie.

| mimiwewem a răspuns:

Bunahappy
tu ar trebui sa te imbraci cum te simti tu mai bine!
daca te simti sport imbraca-te...
eu o sa iti dau cateva ideihappy
deci sa incepem:
Sport!-->Pantaloni la 3 sferturi (sport), un tricou la fel(sport) si adidasi\tenisi.
Elegant!-->Pantofi tip sandale(de preferat negri), pantaloni negri, si un tricou cum se poarta acum.
sau blugi mai albastri... un tricou mai trendy...cu desene. si balerini:X

EU ti-as zice sa mergi mai trendy la scoala mai ales ca e prima zi:Xsi cea mai importanta...
O rochita si sandalute:X
Daca ai parul mare. ti-l poti prinde sus intr-un coc si un pic de par lasat din afara:X

Stiu ca ideeile mele nu`s asa''geniale''dar mi-am facut datoria de ati da un raspunshappy
papa

bafta la scoala

| clofu a răspuns:

In uniforma ar fi cel mai recomandat.pentru varsta ta! doh!

| maryanaruto a răspuns:

Io zic intr-o pereche de blugi o pereche de adidasi un tricou frumos si peste o jaca de toamna
sper ca tiam fost de ajutorwinking

| rationality a răspuns:

Nu esti cam mica pentru intrebari de genul: "habar nu am cu ce sa ma imbrac". Tu nu ai uniforma?

| ηυмα єυ ¢υ єℓℓℓ вαι :x explică:

Rationality ba am uniformawinking

da cine se duce cu uniforma laughing?

lol! laughing