| Lorah26 a întrebat:

Help! Se apropie scoala. Prima mea zi de liceu. Nu am nicio idee cu ce as putea sa ma imbrac. As vrea niste idei, poze. ceva. Multumesc! big grin Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine se apropie prima mea zi de liceu dar nu ma gandesc deloc la vestimentatie.Sincer eu cred ca felul tau de a fi conteaza, nu cum esti imbracata.Trebuie sa fii cat mai naturala.

6 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Incepe scoala, nu defilarea, deci poti sa-ti pui o pereche de blugi/fusta si un tricou care-ti place+botine/opincute sau o rochita ceva.

| Roxett a răspuns:

Da, am inteles. poate a sunat cam dur, dar nu am avut aceasta intentie. adica, imbraca-te obisnuit, ca de obicei, nu incerca sa fii cine nu esti.

| SloOpY a răspuns:

Hei roxxet si baloo... fata tine la imaginea ei...nu te imbraci ca la piatahappy
uita-te prin magazine...consulta pe cineva ( si eu sunt disperatabig grin)

| Lorah26 explică:

@Roxett : Nu incepe defilarea, intr-adevar, dar tin sa mentionez ca o fata trebuie sa tina mereu la felul in care arata. De obicei gasesc foarte repede solutii pentru imbracaminte, dar de data asta nu. Poate pentru ca vreau sa aud si ideeile altora privind aceasta tema happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ma ca suntem abia in mijlocul verii.
Cu ce sa te imbraci? In haine! Ce zi asa de,, speciala,,( angry aluzie )?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,cum zici tu.