| Atechan a întrebat:

Hey! Am parul mediu (putin peste umeri), drept si cu carare pe dreapta. Sunt tunsa filat (adica asa m-am tuns ultima data, dar a mai crescut.)
Cum as putea sa ma tund, tot cu cararea pe dreapta thinking Vreau ceva mai deosebit, dar nu scurt, bob, etc. Merci!

Răspuns Câştigător
| NINAdancer a răspuns:

Pai ai putea sa te tunzi in scari, mai multe scari, pentru ca astfel iti confera si vvolum si cu breton pe o parte..asa m.am tuns eu odata si imi placea la nebunie dar acum depinde si de forma fetei tale pentru ca nu tuturor li se potriveste acelasi stil. ultima data eu m.am tuns drept, fara scari si mi.am facut breton si imi place parul meuhappy