| monaemona14 a întrebat:

Hey as avea si eu o intrebare...este buna crema depilatoare si pentru mustata?:-s

Răspuns Câştigător
| AnotherGirl a răspuns:

Categoric NU! straight face. Crema depilatoare are aceleasi efecte ca si lama de ras. Firul va creste mai negru si mai gros si va arata foarte inestetic straight face. Incearca ceara, benzile alea speciale sau penseta, dar nu crema!

3 răspunsuri:
| lylo a răspuns:

Pentru mustata te duci si iti cumperi benzi speciale pentru mustata... nu sunt scumpe pana in 2 lei o banda

| Siimooona a răspuns:

Nu. Dupa crema depilatoare parul creste ca si dupa aparatul de ras. Pentru o zona atat de sensibila cel mai bine ar fi sa folosesti benzi de ceara.

| yz23 a răspuns:

Nu.deoarece zona cu mustata e mult mai sensibila.