| DaReZon a întrebat:

Hey as dori sa imi spuneti ce defecte am si ce nu va place la mine: http://tinypic.com/view.php?pic=2mydf1v&s=7
in special fetele btw si doar stiti [Funda + Vot la toata lumea care raspunde bine;)]

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

In primul' rand poza e neclara, deci nu se vede bine, in al doilea rand crezi ca-s eu curioasa sa vad cum arati tu? Calitatile si defectele nu tin numai de fizic, daroh go on Si pana la urma cum ai ajuns sa ne arati o poza la bustu gol? Vroiai sa pari sexy?smug

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Daca ai fi genul meu atunci as avea ce sa-ti spun

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Pai esti dragut. dar nu stilul meu.

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

U look like sht

| Biuka a răspuns:

Mustacioara laughing

| florynna93 a răspuns:

Presupun ca tu @MiSuKiN arati mai bine nu?