| alynuss a întrebat:

Hey.as putea sa ma ajutati. am parul ondulat si exploziv.mai este putin pana incepe scoala si as vrea sa ma tund cu breton. dar nu stiu cum, imi puteti da sugestii sau site-uri cu tunsori. si sa stiti ca am parul mediu.

Răspuns Câştigător
| EusicutineegalNOI a răspuns:

Uite iti dau un sfat. Mereu am avut parul exploziv si ondulat. Tot timpul parul imi era pana la umeri sau putin sub sau peste. De cand mi-am lasat parul mai lung parul e doar ondulat, dar frumos. Nu mai e atat de exloziv. Banuiesc ca i parul des si rebel. Iti sugerez sa iti lasi parul lung si sa folosesc un balsam bun pentru par ondulat. Nu iti face breton drept. Mi-am facut si am regretat. Iti va sta in sus chiar daca il faci cu placa si iti va acoperi si jumate din fata ceea ce ar fi pacat pentru ca vad din poza de profil ca esti frumoasa:* Poti sa faci ce te sfatuiesc eu sau sa iti faci breton. Tu alegi:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa te convingi singura cu ce iti sta bine. Fa-ti cont aici: http://www.taaz.com/makeover.html (taaz.com), pune-ti o poza cu tine in care ai parul prins la spate si incearca diferite coafuri pentru a vedea care e cea mai potrivita pentru tine.

| ainaw a răspuns:

Http://www.pozetunsori.com aci vei găsi pozele cu tunsori din cele mai umede visuri ale tale. :))