| BrokdoşXD a întrebat:

Hey. As vrea sa creez un cadou pentru colega mea sau sa ii cumpar unul dar trebuie ceva mai special nu doar o carte sau o bluza amarata. Va rog frumos imi puteti da idei? Maine este ziua ei.

4 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Poti sa-i cumperi un set de bijuterii(aur, argint, ce vrei tu).O sa-l aiba mereu amintire, ca nu se pot strica, sau daca se strica, se pot repara usor.
Pa!

| Aimee33 a răspuns:

Buna! happy
Poti crea un filmulet cu toate amintirile pe care le ai cu ea, sigur ii va placea. Poti cumpara un carton si sa lipesti pe el toate pozele care le ai cu ea (sau poti pune o poza intr-o rama frumoasa, sigur va arata bine).Un lantisor sau orice alta bijuterie cred ca ar impresiona-o. Si nu in ultimul rand, o cutie cu bomboanele ei preferate sau cu ciocolata ei preferata.
Sper ca te-am ajutat! happy

| alexandra_8523 a răspuns:

Ii poti lua o lumanare draguta, o cana cu o poza cu aman2 pe ea, o rama foto cu poze personale sau poti pur si simplu sa-i faci ceva de genul : https://www.youtube.com/watch?v=uL5oBMF7zNQ&index=1&list=WL (1:04) E foarte fain. FUNDA? :)

| ferDan264 a răspuns:

Drept cadou poti sa ii dai un sarut (unde vrei tu)! SUCCES!