| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa cumpar un cadou frumos pentru fratele meu care se casatoreste in curand. Vreau sa mentionez ca nunta va fi in Italia si trebuie sa fie un cadou pe masura. Puteti sa-mi dati cateva idei? Multumesc.

4 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Un set de lenjerie de pat care cupride, doua pernite, doua fete pentru pernite, pilota semi groasa si doua cearsafuri.
Un set tacamuri, un set de cescute, un robot de bucatarie, o cafetiera etc. un ceas valoros, o camasa de firma/oricum ceva care crezi tu ca se va bucura sa primeasca de la tine, sper ca ti-am dat cateva idei succes.

| vio a răspuns:

Ceva traditional romanesc...sai aduca aminte de romania...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cumnata ta, o ie frumoasa si un pantalon subtire de in.diafan.si o lenjerie romaneasca tesuta, originala, cu flori de mac, si sanziene si cicoare de ogor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea pentru tine ca sa cumperi la fratele tau un cadou special antreabal ce iar place cel mai mult dar sa nu-si dea seama de ce al antrebi sa-u pune pe o prietena dea ta pa