| SweetAndGirly a întrebat:

Hey! As vrea sa îmi fac breton drept.Cum mi se potrivește? Am parul lung,saten deschis,forma fetei destul de ovala si ochi mari si negrii. Vreau o părere repede, dau funda.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Parerea noastra nu prea conteaza, cum iti place tie asa e bine, fa-ti stilul tau propriuwinking! Daca vrei o schimbare la tine, fa-o!

| metalhead999 a răspuns:

Si eu am fata ovala si am avut breton drept. Mie imi placea cum imi statea. Era relativ fain si eram si roscata. Iti sugerez sa optezi pentru o schimbare, mai ales alegand bretonul. Mi se pare cel mai frumos mod pentru a face a schimbare in materie de coafura.