| Dii23 a întrebat:

Hey, as vrea sa-mi vopsesc si eu pentru prima data parul in degrade [ adica varfurile sa fie de alta culoare].Cam ce nuanta ar fi buna pentru parul saten si un ten mai ciocolatiu? FUNDA! :*

12 răspunsuri:
| Totui0verde a răspuns:

Eu iti sugerez blond happy

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! happy
Ai putea sa te faci blonda, dar in orice caz culori deschise!

| Adelina9990 a răspuns:

Blond ar arata ciudat.cel mai bine o culoare gen mov deschis. chiar ar fi superb.

| Renny a răspuns:

Buna asa m-am vopsit si eu si arata foarte bine! Eu am ales culoarea Roscat- visiniu! Arata foarte bine!

| KostyCool a răspuns:

Blond spre roscat! Asa are si verisoara si ii sta bine love struck

| Marina01 a răspuns:

Eu sunt satena si am varfurile rosii! Uite in poza mea cam cum arata :-* http://i50.tinypic.com/3vlog.jpg

| Dii23 explică (pentru Adelina9990):

Si eu m-am gandit la un roz sau mov, mi-ar place mult!

| Dii23 explică (pentru Marina01):

Wow, frumos :o :**

| Dii23 explică (pentru Totui0verde):

Nu ar arata cam ciudat? mie mi se pare ca m-ar imbatranii laughing

| loripuf a răspuns:

Daca indraznesti poti sa ti le vopsesti mov ca Antonia.

| Dii23 explică (pentru loripuf):

Asa mi-am pus in gand, dar trebuie intai sa mi-l decolorez straight face.

| Marina01 a răspuns (pentru Dii23):

Multumesc kiss