| Lyzzshza a întrebat:

Hey!happy As vrea sa stiu si eu daca este sunt bune cremele anti-cosuri de la Avon? A aparut in brosura un "tratament intesiv impotriva petelor" de la Clearskin professional si nu stiu daca e bun de ceva...Am probleme cu cosurilestraight face
Funda! >big grin

4 răspunsuri:
| lory_7261 a răspuns:

Parerea mea...nu sunt bune,, ce-l putin la mine si la alte prietene nu au functionat:p:p

| Dudaa a răspuns:

Da sunt bune

| Chocolateee a răspuns:

Da sunt foarte bune. A folosit prietena mea si i-au trecut majoritatea cosurilor. Acum mai are foarte putin.

| axutsa97 a răspuns:

Poi...Sunt reprezentant AVON de un an si ceva. Am folosit si eu produse anti-cosuri.Mie mi-au folosit...In schimb, am o prietena careia pur si simplu dupa 2 saptamani fata ei era la fel.:d