| anonim_4396 a întrebat:

Hey baieti, ce fel de fete preferati :
- inalte / scunde?
- ochi caprui / albastri / verzi?
- roscate / brunete / satene / blonde?
- grasute / rahitice?
- asculta manele / pop / rock / rap?
- inteligenta / amuzanta?
- matura / copilaroasa?
PS intreb doar ca si curiozitate. Sunt sigura ca nimeni nu e asa superficial incat sa ii pese doar de astea, stiu ca important e sa te intelegi cu fata. Doar sunt curioasa laughing
Fundita xD

Răspuns Câştigător
| ciribist a răspuns:

Sa nu fie mai inalte decat mine,caprui,brunete, moderate laughing, orice in afara de manele sa nu asculte big grinD, amuzanta sunt eu inteligent ea nu treve sa fie rolling on the floor, copilaroasa genu asta imi plac mie sper ca te-am ajutat funda? Apropo eu chiar am o fata zu calitatile pe care le-am ales dar pleaca la alta scoala crying((DEci...Pa ubirea mea sad

| AnonimaOk a răspuns (pentru ciribist):

Of imi pare rau pentru tine puppy dog eyes O sa va mai vedeti voi cumva...

| ciribist a răspuns (pentru AnonimaOk):

As vrea eu sad

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Piratul10 a răspuns:

Sa nu fie mai înalte ca mine,apoi nu contează,nu contează,sa fie slabute, fără manele si rock, amindoua, copilaroasa si un pic matura si sa se împarte sexy dar inacealasi timp sa aibă si o inima buna si am o fata in clasa asa, uratimi succes!

| FURRIA a răspuns:

-Inaltime:Medie
-Ochi:Nu conteaza
-Par:Brunet/Saten/Blond
-Greutate:Medi/Slabe
-Gusturi melodice:Ori ce in afara de rock
-Intelgienta si amuzanta.
-Matura si copilaroasa

| Припять a răspuns:

-Inaltime:Nu conteaza!
-Ochi:Numai albastri sa nu fie!
-Parul:Brunete/Satene/Roscate, urasc blondele.
-Greutate:Normala.
-Muzica:Rock si metal.
-Personalitate:Inteligenta, copilaroasa.
Exact asa este Чернобыль, care are cont pe TPU.

| valentinValentin a răspuns:

Scunde,caprui,orice culoare la par laughing
nici grase nici rahitice, care ii place ei, daca se poate si inteligenta si amuzanta daca nu oricare din ele, copilaroasa big grin