| Babydin4you a întrebat:

Hey baieti! happy Ce fel de fete preferati ( blonde, roscate, brunete, mai slabute, mai plinute, mai inalte, mai scunde, cu ochii caprui, verzi, albastrii, cu parul cret, drept s.a ). Si sa nu ma luati ca caracterul conteaza pentru ca stim toti ca fizicul atrage prima datawinking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma multumesc cu daful care il conduc zilnic, femeile inseala nu stii?

| Alinn98 a răspuns:

Depinde de om, de personalitatea sa...nu incerca sa gasesti aici ceva. Oricum aspectul fizic e important intr-un procentaj mic daca te gandesti.

| Cipy23 a răspuns:

Sa fiu sincer sunt nebun dupa fetele cu parul blond, carliontat, parul sa nu depaseasca umeri si cu ochi verzi sunt cele mai frumoase dupa mine a da si sa fie intre nici slaba nici grasa... si celelalte fete imi plac dara astea ma innebunesc :* laughing

| Мариус a răspuns:

Intr-adevar fizicul atrage dar caracterul este cel care face diferenta dintre o relatie de scurta durata si una mai lunga.