| kittty_9197 a întrebat:

Hey buna! ce exercitii fizice ma ajuta pentru a avea picioare frumoase?

8 răspunsuri:
| Deeea_8899 a răspuns:

Pai mergi pe jos, mai alearga, da`te cu creme

fa`le masaj; x. plimba`te cu bicicleta, fa miscari de gambe, si mananca regulat. kiss funditabatting eyelashes?

| Deeea_8899 a răspuns:

Pai mergi pe jos, mai alearga, da`te cu creme
Fa`le masaj; x plimba`te cu bicicleta, cu rolole, fa miscari de gambe, si mananca regulat kiss funditabatting eyelashes?

| kitty_9527 a răspuns:

Sariturile din cele auzite sunt cele mai bune, dar cu timpul am descoperit ca sunt bune si genoflexiunile.Noroc si spor la treaba!

| Chowder a răspuns:

Păi a fost odată un documentar despre brazilia parcă şi spunea acolo ca femeile din brazilia au cele mai frumoase picioare.
De ce?
pentru ca acolo pentru a ajunge la piaţă/acasă sau în diferite locuri urcau o grămadă de scări.
deci cel mai eficient mod pentru a avea picioarele frumoase este sa alergi/sa urci scari/ sa cobori scari etc.
sper ca ti-am fost de ajutor :*

| Teutza98 a răspuns:

"Mersul pe jos face piciorul frumos"... se subantelege raspunsul nu?
Bafta!

| muresanul a răspuns:

Buna, fara discuti te ajuta, dar sunt doua maodalitai care fac picioarele frumoase, zic de sport:la sala, aparate cu indicatia, asistentului, sau inotul care face corpul frumos, nu numai picioarele, succes!