| marie a întrebat:

Hey buna everyone!happy
ce mai faceti:*?
nu am mai raspuns cuiva sau pus vreo intrebare de multa vremehappy. scoala asta... tezele.:-s.
am o obsesie.mereu imi rup cosurile de pe fata...stiti voi >cojitele:"sad
acum nu mai fac asta dar mi-au ramas semne. e grav.stiti ceva care sa le elimine. sa le faca sa dispara?straight face.
arata ciudat si sunt destul de insestetice.rolling eyes. va rog.

>Multumescbig grin

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Am auZit ca e buna baia de aburi cu musetel.

| ghitza_2903 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa iti clatesti fata o data pe zi cu apa oxigenata.

| picolini a răspuns:

Buna! ti-a ramas semne? uite si eu tot o problema asemanatoare. Eu mi-am comandat de la tv o crema pe baza de alantoina. O substanta ce ajuta melcul sa-si refaca cochilia. Mi se pare ca aici in tara e in jur de 100 RON eu o luasem cu 80 euro din sspania. sa stii ca e buna, atat ca miroase putin urat. Poate ai norocul sa primesti 2 la pret de 1. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi tic il aveam si eu, dar cu 2-3 cosuri care mi-au aparut pe umeri. Le-am rupt si au ramas semne, s-au inmultit. Am luat o crema cu aloe vera(parca de la Avon era) si imi dadeam de fiecare data dupa ce faceam dus. Nu mi le-am rupt si am scapat de elebig grin.